Webové stránky Emotivaaudio.cz používají ke správnému fungování soubory cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Seznamte se s Emotivou

Vše začalo jednoduchou otázkou:

„Proč nemůžeme mít úžasný zvuk a video za ceny, které neohrožují splácení naší hypotéky?“ A tato otázka se později ukázala jako klíčová. Špičkový zvuk byl do té doby spojován pouze s velice nákladnými zařízeními, které si většina lidí nemohla dovolit.

Ve stejnou dobu, kdy cena za špičkový zvuk stále narůstala se Dan Laufman a jeho tým podíleli na výrobě audio komponent s některými z nejlepších lidí v oboru. Dan zaznamenal celkovou neefektivitu systému a stále stoupající ceny a rozhodl se s tím něco udělat. Jeho cíl byl jasný: přivést špičkový výkon za cenu rozumných nákladů v produktech tak úžasných, že byli skutečně jedinou logickou volbou.

Výsledek je Emotiva

Dan Laufman založil značku Emotiva (převzato z italského slova “emotion”), zatímco stále vlastnil jeho předcházející společnost OEM. Po zahájení prodeje prostřednictvím tradiční maloobchodní distribuce se obrátil na tehdejší World Wide Web a stal se jedním z prvních odborníků v oblasti internetového prodeje a odstřihl tak ostatní zprostředkovatele, protože nabídl koncovým zákazníkům lepší nabídku. V té době nevěděl, že se toto rozhodnutí stane jedním z nejdůležitějších průlomů, díky nimž se Emotiva stane ve Spojených státech úspěšnou.

Emotiva tak získala své jméno podle vášně Dana a jeho celého týmu. Jejich emociální propojení s dobrou hudbou, jejich nadšení při přinášení nejlepšího zvuku více lidem, než kdy předtím, to vše se pro ně stalo vášní. Byla to zábava měnit zaběhlá pravidla, kdy špičkový zvuk byl výsadou jen drahých prémiových značek, ale dá se přeci pořídit za přijatelnou cenu. Zatímco se tým rozrůstal roky, všichni v Emotivě mají stále stejné základní hodnoty a jsou pyšní na své produkty, a jejich spokojenost pak vyplývá z toho, co vidíte a slyšíte.

Všechny produkty Emotiva jsou navrženy a konstruovány v našich zařízeních v Tennessee. Naše nejlepší produkty jako například XMC-1 jsou vyráběny v našem nejmodernějším zařízení v USA, zatímco, ostatní produkty jsou vyráběny nejspolehlivějšími výrobními partnery v Číně a po celém světě.

Exclusively distributed in the Czech Republic and Slovak by WDQ

  • +420 241 406 375
  • Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.