Webové stránky Emotivaaudio.cz používají ke správnému fungování soubory cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Záruka výrobků Emotiva

U nás je záruka až 5 let

Na veškeré u nás zakoupené výrobky Emotiva získáváte u záruku až 5 let. První 2 roky získáváte plnou záruku a následně další částečnou záruku až po dobu 3 let, kdy zákazník platí pouze náklady spojené s opravou - tedy poštovné a cenu za práci servisu, díly mu jsou poskytnuty společností Emotiva zdarma.

Stejná záruka se uplatňuje na všechny výrobky Emotiva zakoupené před 1.9.2017 přímo u výrobce a zaslané zákazníkům do ČR/SR, kdy tento servis také zajišťujeme. Musí však být doložené veškeré požadované náležitosti o zakoupení výrobku. Ihned po zakoupení zboží žádáme kupujícího, aby si důkladně prostudoval návod k obsluze a zkontroloval obsah balení. V případě nesprávného užívání výrobku v rozporu s přiloženým návodem zaniká nárok na uznání reklamace a veškeré náklady na případnou opravu hradí zákazník.

Záruka se dále nevztahuje na škody vzniklé opotřebením, neoprávněným nebo nevhodných zásahem do přístroje. Záruka neplatí v případě mechanického poškození ze strany zákazníka.

Záruční doba začíná platit od data prodeje. V případě reklamace se navyšuje o počet dní, po které byla v reklamaci. Vaše reklamace musí být vyřízena do 30 ti kalendářních dní, během kterých Vám bude písemně oznámeno, kdy si můžete své zboží vyzvednout a předám reklamační protokol s písemnou zprávou o reklamaci.. Při nedodržení těchto podmínek ze strany má zákazník nárok na odstoupení od smlouvy.

Exclusively distributed in the Czech Republic and Slovak by WDQ

  • +420 241 406 375
  • Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.